Arefe günü


Add Your Twitter Account

media embeded in tweet
Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız ve beraberindeki heyet Arefe günü vefat eden Kayseri Bünyan İlçe Gençlik Başkanımız Doğukan Çam’ın ailesine taziyede bulundular. Akabinde Yozgat İl Gençlik Kollarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulundular. https://t.co/CAaHyD8PLL


@ZehraZumrutS Sayın Bakanım. İşkur üzerinden işe girdim. 1. Mayis 19 mayıs Arefe günü Bayramın 1. Günü pazar denk geldiği halde 2. Ve 3. Gününü de maaşımdan kesmişler. Nasıl olacak nasıl yetinicem. Bayram yaklaşırken korkuyorum. Normal maaşlı çalışanlardan da kesildi mi...


@TurkiyeIsKurumu 1 mayısı kestiniz 19 mayısı kestiniz arefe sokağa çıkma yasağı dediniz kestiniz. Bayramın 1. Günü pazara denk geldiği halde 2 ve 3 .ü gününü de kestiniz. Eeee ne olacak şimdi . Ben de ev sahibin den keseyim mi aynı günleri... Bayramın 3 günü evde yoktum deyip kiradan düşeyim demi


@gul_davut Sayın valim Bugün Öğleden sonra bir programınız yoksa Karşıyaka Şöförali cad, yokarınayır,Düztepe,ünaldı Bir gezin Arefe günü gibi insandan ve araç kalabalığından Geçilmiyor. Haftasonu tatili Bize göre değil


media embeded in tweet
Cuma günü, bayram günlerinden, Arefe ve Aşûre gününden daha kıymetlidir.Cumanız Mübarek olsun. Selam ve dua ile... https://t.co/sj0KelRfv6


@farukakbas330 @nihatcftc @zabeyazgul @cemilcadak @_SibelToptan @dreyuptarimak @mhamcan63 @mahmutbarut @zekikaya63 @urunyahya @sadiksade1563 @mehmetyetim6363 @mesekayaa BeltaşAŞ.Yani belediyenin inşaat yapım şirketi.Oraya genel müdür olarak atanmak için aylardır upraştı ve sonunda arefe günü mevcut genel müdür yüksek inşaat mühendisinin kovulduğu ve yerine bu zatın atandığı duyuruldu. Vicdanlar rahat mı?Ehliyet liyakat nerede? Siyaset herşey mi?


Arefe günü Kırmızı kodla gelip entübe edip sevk ettiğim hasta yoğun bakımda yatıp taburcu olduktan sonra bugün yine birebir aynı şekilde bana kırmızı kodla gelip yine entübe olup sevk oldu. Hadi Adet ağrısı tansiyon falan anladık da, KIRMIZI KODUN MÜDAVİMİ OLUR MU Bİ İNSAN YAA.


@SaDeceKennDim Çocukken (Galu beladan 2 gün sonra)😅 Arefe günü Rahmetli dedem isgarpin ayakkabı 👞👞 Lacivert kareli kumaş pantolon👖 Birde mavi kısa kollu pilot gömleği👕 Sevinçten bayram namazına kadar uyuyamamıştım Hani derlerya başucma koyar yatardım. Ben giyipte yattım Hey gidi günler


media embeded in tweet
Eyüpsultan Ve Gaziosmanpaşa Belediyelerinden Ortak Çalışma Her iki belediye ekipleri Ramazan Bayramı öncesi arefe günü, Korona virüse karşı alınan tedbirler kapsamında Eyüpsultan ve Gaziosmanpaşa ilçelerinin sınır noktası ol https://t.co/bfBerYoKU0 https://t.co/Gdq8CGQqxM


Sevinmis kıyamam bundan sonra günde 1 tweetini begenicem hadi yine iyisin Garip sevindirmek sevaptir arefe günü ve kadir gecesi yapamamıştım 😂


@DrGurkanKubilay Bn arefe günü cumadan korkuyordum 4.9 a kadar yükseldi Bakalm


@garbiyeliz Arefe günü ben de kaçırmıştım https://t.co/OCULcSqJ82 km'de tabanlar pişik oldu Kilo olunca 45 de pert https://t.co/EckaFhNdWR günde basabildim ayaklarıma :)


Geçen sene Arefe günü Şehidim J.Uzm.Çvş Eren YÜCEL Allah şehadetini kabul etsin kardeşim. Unutmadık, Unutmicaz...


Arefe günü Çukurova Fikir Platformu ile yapılan toplantı bütün güzelliği, sağlam içeriği ve kitabın ortasından ifadeleriyle paylaşıma sunuldu. Çok keyifli, ne olur KAÇIRMAYIN. https://t.co/xreeVLtuXO


Arefe günü anam yaptı yedik sanada ısmarlarız buyur gel ankaraya ufuk bey https://t.co/0HAjTvkFxy


@bsranurkrts bahaneleri hazır. pandemi ve bayram diyorlar. ama en kötü kargo olan aras kargo bile 4 gün sonra ürünümü getirmişti.hatta adamlar arefe günü bile çalıştılar. sürat kargo pişmanlıktır


@HezAkha yavruağzı arefe günü masraftan çıkmak müsabık paspaslama


Bu durumun ne kadar ciddi olduğunu bizlere çok iyi anlatan doktorlarımız, siyasitçilerimiz ve bakanım var. İvedi şekilde Suriyeli vatandaşlarımıza durumun ciddiyeti anlatılmalıdır. Arefe günü öncesi gaziler caddesinde bir mağazaya yardıma gitmiştim.


@mngkargo sizin kadar işini aksatan bir Kargo şirketi daha görmedim. Ne telefonlar açılıyor ne zile basılıyor. 23 Mayıs yani arefe günü sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen nasıl evde bulunamıyoruz açıklar mısınız?Allah aşkına bu vebal ya.Çaldırıp kapatıyorsunuz dönüyoruz açan yok


Arefe Günü Banyo Yapılması Dinin Emri Mi https://t.co/bnDYCM5lbI @YouTube aracılığıyla


@Matogrtmenim @hasanturantr @Sezayir33 @Zeynep_kcyrk @surici34 @drmustafaaslan @ylmz_ahmet53 @parpali_m @sefadnmz @tubaguler59 @56Yesildal @nimetgundogdu @yol_cu_luk @turguthaci28 @doganaykp @C_Fatmanur @murateroglu94 @BurhanYldrrm1 @muallim241 @Serrkans @ERENALGN3 Arefe günü kargocu getirdi. Fakat bayram dolayısıyla bayram sonu elime ulaştı.
@lugediref 13 cü cüzden başlayınız. Her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak. Bu gün başlayınız.


@Yksel65472459 https://t.co/mxGvW8b9rE cüzden başlayınız. Her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak. Bu gün başlayınız.


@HaticeCamc4 nazizm mülhak bütçe düşüncesizce arefe günü seksapel


@Mehmet01002 28 ci cüz her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak. Bu gün başlayınız.


@Pnar05380110 24 den başayıp her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak. Bu gün başlayınız.


@tekgultek 21 den başayıp her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak. Bu gün başlayınız.


@Mfyurfa 20. ci cüzden den başayıp her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak. Bu gün başlayınız.


@tuncbilekten 19 cu cüzden başlayıp her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak. Bu gün başlıyorsunuz.
@Suskun90 @SuratKargoTR Oo baya geç olmuş. Ben arefe günü verdim siparişlerin hepsini. Bugün tamamlandı.


@siyahbaeyaz 13.cü cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@polyana49999595 14 cü cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@aLidcan47 13 cü cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@Portaka05636751 @minnak_minnos 12 ci cüz. bu gün 12. ci cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@CengizD45 11 ci cüz sizin. bu gün 11 ci cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@sky_is_limit_25 10 cu cüz sizin. bu gün 10 cu cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@kardelen93_ 9 cu cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@FadimeGne19 8 ci cüzden bu gün başlayıp her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


Çarşı tam arefe günü gibi hayırdır bayram yine mi geliyor bu ne kalabalık


@PoTR90 6 cı cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@ilimyolcusu18 @kuzeyserhatt 5 ci cüzü size verdim. kendi aranızda bölüğürsünüz. bu gün 5ç ci cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@HakkaTeslim @Vuslatmustusu7 4. cü cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@yaahepyaahep @yaahepyaahep Bu gün 30 cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Yarın birinci cüz. ertesi gün ikinci cüz vs. devam edecek. anlatabildim mi? Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@menekse94788756 @menekse94788756 29. cu cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@karrdelen12 28.cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@binbirlotus @yaahepyaahep @binbirlotus 27. ci cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@maVERA48900878 16 cı cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@mustafaakyel78 26.cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@__ferda_ 25. cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@Farukataa 24. cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@SerdengecenKul 23. cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@Sedaata94297372 22.cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@zgulsu 21. cüzden başlayıp, her gün bir sonraki cüzü okuyacaksınız. Arefe günü duası olacak. Her gün bir Hatim yapılmış olacak.


@salimkorkmaz84 Arefe günü işe gittiğim zaman tam anlamı ile uyulmuştu bu kurala. Normale dönüşten itibaren uygulanması pek mümkün değil.
@siyahbaeyaz Yasini şerif okuyunuz. Her gün bir defa yasin-i şerif okuyunuz. Arefe günü toplu hatim duamıza dahil olursunuz inşaallah


@umay29ekim1923 Var, bayram haram oldu bana uzun hikaye telefonumu falan çaldılar olay arefe günü oldu.trafikte magandalarla yaşandı.


media embeded in tweet
Arefe günü yalan söyleyenin, bayram günü yüzü kara çıkar. basınıomuzumakoy1235 #seydikemer https://t.co/fEpMh4gGkI


otuz yıllık bir can dostum on gündür hastanede. itidaliyle, selîm aklıyla, vefasıyla hayatımın vazgeçilmezi olmuş arkadaşımın sesini en son arefe günü işitmiştim. tedavi sürecinde ve şifa bekliyor... sizden de dua beklerim onun için ve bütün şifa bekleyenler için...


@Deniz3434101 Mezarlıkta Arefe günü temizlik yapar ve koku saçarlar misafirler gelecek ziyarete diye o kokuları o çiçekler saçar işte


@dilanndy Napalım uzamak için her arefe günü banyo mu yapalım aq


@akaraismailoglu Sayın bakanım GSM operatörleri arefe günü ve bayramda sınıfta kaldı.insanlar birbirine saatlerce ulaşamadı.alt yapıya yeni yatırıp yaptıkları maalesef doğru gelmiyor, sadece tamir, tadilat.yeni baz istasyonu yapılmıyor.


Arefe Günü Geçirdiği Beyin Kanamasından Dolayı Yoğun Bakımda Tedavi Gören Şanlıurfa MKYK Üyesi Sn. @vildan__polat ‘ın Değerli Annesine Allah’tan rahmet dilerim.Rabbim mekânını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.


Arefe Günü Geçirdiği Beyin Kanamasından Dolayı Yoğun Bakımda Tedavi Gören Şanlıurfa MKYK Üyesi Sn. @vildan__polat ‘ın Değerli Annesine Allah’tan rahmet dileriz. Rabbim mekânını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.


Arefe Günü Geçirdiği Beyin Kanamasından Dolayı Yoğun Bakımda Tedavi Gören Şanlıurfa MKYK Üyesi Sn. @vildan__polat ‘ın Değerli Annesine Allah’tan rahmet dileriz. Rabbim mekânını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.


İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. Arefe günü, geçirdiği beyin kanamasından dolayı yoğun bakımda tedavi gören en kıymetlimiz; annemizi dün gece kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Koronavirüs tedbirleri gereği taziye yapılmayacaktır. Bütün dost ve akrabalarımıza duyurulur.


#MuratmarketKapatılsın bu markette sosyal mesafe kuralına hiç uyulmadı kim geldiyse aldılar markete arefe günü tıklım tıklım doluymuş.


@duyguaayse Siirt halkının çoğunlugunun alışveriş yaptığı yer ve burda korona belirtisi olan bir çalışanını eve dinlenmeye gonderip tekrar çalışmak için çağırıyorlar ve ardından adam hastaneye kaldırılıyor ve adam hastanede vefat ediyor bu olay arefe günü açıklanıyor++


@ortmeniimmm Arefe günü belirli saatlerde marketler açıktı. Ona rağmen iğne atsan yere düşmezdi. Normalde 10 vaka çıkıyordu günde, artık 40'a yakın.. Küçük bir şehir için hiç iyi değil.


@Miraykaisoo Ayrıca arefe günü zaten sokağa çıkma yasağı vardı. Nasıl açmışlar marketi ve o insanlar nasıl gitmiş? Ayrıca da bayram falan zaten kutlanmadı. 4 gün yetecek yiyecek vardır evde diye düşünüyorum. Bu ne alışveriş aşkı millette???


@ortmeniimmm Maalesef.. Bir yakınım bilmeden girmişti 2 3 hafta kadar önce. Kredi kartını uzatmaktan korkmuştu eldiven olmadığını görünce. Hepsi şahit olunmuş şeyler, kulaktan dolma olsa böyle net konuşmazdım. Para için sağlığı hiçe saydılar. Arefe günü oluşmuş kalablık dehşetti.


Binlerceinsanın hayatını tehlikeye attılar korona kapmış personeller olmasına rağmen marketi arefe günü dahi açtılar #muratmarketkapatılsın


@Zeytinburnulu @beramansur02 Bu kişi arefe günü hilal göründü deyip bayram yapan bayram yaptıran kişi mi harun ?


Çalışanlarında vaka olduğu halde gizlendi karantinaya alınması gereken market arefe günü dahi açıktı ve tam bayram yasağı başlıyor market karantinaya alındı açıklaması geliyor. Nasıl bir ihmalsizliktir #muratmarketkapatılsın


@isigmeclisi @ErcmentAkdeniz Arefe günü ataşehirde işçi konyeynerinde çıkan yanginda yine bir isci öldü ve 5 yaneside yaralandı. Yavsak yandaş medyada okuyan oldumu.


Üzerimde ya bir uğursuzluk var ya da konsantrasyonum sıfır. 😑 Arefe günü kaşımı kapıya çarptım. Bayram ertesi bir polis arabasın çarpmaktan kıl payı kurtuldum. Bugün de kolumu arabanın kapısına sıkıştırdım. Bu aralar bana kimse yaklaşmasın. Kendi can güvenliğiniz için yani...🙄


@seha_gul @sarelii1 oh tamam kendisine haber vereyımmı arefe günü kafeslermıyız 😄


Arefe günü alışveriş yapan bir çok arkadaşım ve ailesi şimdi ya şüphe içinde ya da hasta. Onları bu hale düşürülen bu market derhal bunun hesabını vermeli #muratmarketkapatılsın #RTErdogan #alifuatatik


@Sevda69662305 @Gkhanat54363397 31 temmuza uzatıldı yani bayramın birinci günü ve arefe gecesinden sabaha kadar herkes teslim olacak


@KoronaReport Geçen hafta arefe günü ve bayram etkisi 3 gün daha düşük çıkacaktır


Arefe günü emanetlerinizi ihtiyaç sahiplerine yetiştirerek yetimleri sevinirdik. https://t.co/NttvPG1Nyw