זגורי_אימפריה


Add Your Twitter Account

ברכות לשחקן אורי לייזרוביץ' (שבאבניקים, זגורי אימפריה) על השער והניצחון מול ריאל מדריד https://t.co/DPpoRsEzTk

ברכות לשחקן אורי לייזרוביץ' (שבאבניקים, זגורי אימפריה) על השער והניצחון מול ריאל מדריד https://t.co/DPpoRsEzTk@dubi_ya טופ15 סדרות ישראליות (לא לפי הסדר): בטיפול, נבלות, להוציא את הכלב, תעשה לי ילד, תמורת עשן, מנאייכ, על הספקטרום, פלורנטין, פרשת השבוע, שבתות וחגים, מרחב ירקון, זגורי אימפריה, רק להיום, איש חשוב מאוד, הנעריםכולם: "יש עונה חדשה של זגורי אימפריה בלי משה איבגייייי!!!!" אני: "ישראל אטיאס היה בשכבה שלי ותמיד בכדורגל עמד בשער וזה שחרר אותי לעשות פעולות התקפיות ⚽️✌️"ללא משה איבגי:

ללא משה איבגי: "זגורי אימפריה" תחזור לעונה שלישית https://t.co/MpzO67CbCY https://t.co/uJjec2sEhx

ראיתי את זגורי אימפריה כחרדית בסתר ( מוברח בדיסק אונקי ) לא הכרתי את השחקנים וזו היתה חוויה מדהימה. רואה עכשיו פעם שנייה כחילונית , מכירה את השחקנים, החוויה שונה אבל עדיין כיפית. יש רגעים שבאלי לחזור להיות חרדית ולראות שוב סרטים בסתר, מים גנובים ימתקו. החוויה אוי החוויה ...זגורי אימפריה בתחת שלי חוזרת, זה במימון של ביבי?

זגורי אימפריה חוזרת לעונה שלישית▶️ https://t.co/qHn8XJ1Qsiיואו אני בוכה מהתרגשות זגורי אימפריה חוזרת תהרגו אותי וזהו

בשורה טובה ממאור זגורי ו-HOT: החלה העבודה על עונה חדשה לזגורי אימפריה. משה איבגי לא ישתתףמאור זגורי מודיע: עובד על עונה חדשה לסדרה ״זגורי אימפריה״@louisistooshort היא נראית כאילו היא גדלה על זגורי אימפריה אני לא צוחקתזוכר כמו עכשיו את הרגע בו נחשפתי בהלם לשנאה , לאיבה , לבוז ולניכור של עדות המזרח (עם המרוקאים בראשם) כלפי האשכנזים האליטיסטים ו-"פולחן השואה" שלהם. זה היה בפרק האייקוני ההוא של "זגורי אימפריה" , עם הסצינה המהממת שהטיח מאור זגורי בפרצופנו הנדהם . סתם נזכרתי . וזה הולך ומחריף .